Niesort - oferta odzieży używanej

Sprzedajemy wyłącznie sort

Dlaczego nie niesort?

Do niedawna niesort w Polsce był podstawą handlu odzieżą używaną. Wraz ze wzrostem zamożności społeczeństwa, postępującym spadkiem cen nowej odzieży klienci second-handów w szybkim tempie stają się coraz bardziej wymagający i niemal nikt już nie chce nosić wyraźnie wysłużonej odzieży mimo, iż kupiona za niską cenę.

Niesort nadal kusi handlowców niską ceną. Czy jednak kiedykolwiek przeliczałeś faktyczną cenę niesortu?

Jaki % udaje Ci się wyłowić z niesortu jako towar faktycznie pożądany? 20, może 30% przy dobrej partii towaru. Żal wyrzucić, więc zabublasz sklep dodatkowymi dwudziestoma procentami. A co zrobić z towarem niesezonowym, wieszasz na sklepie zajmując jego cenną powierzchnię sprzedaży, bo "może ktoś kupi"?, czy przechowujesz w magazynie ponosząc dodatkowe koszty?

Ile płacisz za wywóz odpadów po niesorcie? Ile czasu przesiadujesz po godzinach grzebiąc w workach w których znaleźć można niemalże wszystko. Brudne skarpetki, dziurawe, pofarbowane spodnie, zwykłe śmieci.

Więc jeśli nadal handlujesz niesortem: CZAS TO ZMIENIĆ! Różnicę odczujesz bardzo szybko! I klienci przestaną mówić, że "tam, za rogiem mają ładniejszy towar"

odzież używana

Oferujemy hurtowo odzież używaną w cenach holenderskiej sortowni, bez kosztów pośredników, transportu, kosztów oddziału w Polsce.

Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy !

przewozy do niemiec   odzież używana hurt   opłaty środowiskowe szczecin   limuzyny szczecin   księgowość gdynia   renowacja drzwi   strzyżenie psów szczecin   biuro rachunkowe szczecin